Boekenweek actie

Treinreis naar - en 2 overnachtingen in Berlijn (2 pers.)

J. Jonkman BLIJHAM

Spoordeelwinkel cadeaucards (€ 50,-)

R. Beukeboom AMERSFOORT
P.W.C. Keultjes heijmen WOERDEN
A.P. Barbiers NOORDWIJKERHOUT
E.A. Schot BUSSUM
C. Smedts TEGELEN
F.F. Middel GRONINGEN
E.F.M. Veldhuis GRONINGEN
G.A. Rigter BAARN
C. van Geen 'S-GRAVENHAGE
M.C. van Breugel ROTTERDAM
I. de Wilde WOERDEN
T. van Erp OSS
M.M. Kuyp AMSTERDAM
G.T. Liebers NIJMEGEN
A. Duijsters de groot SITTARD
J.B. Bleijenberg BATHMEN
E.A.M. Vogt ALKMAAR
M. Wauben WIJLRE
J.C. Trost smit BUNNIK
F.F. Visser WAALRE
J.L.M. Gelens BLOKKER
A.W. Walter AMSTERDAM
S. Lajeb GRONINGEN
A. Visee HOUTEN
I. Boersma BAD NIEUWESCHANS

Boekenbon (€ 20,-)

D. Fictorie ASSEN
N. van Rheenen AMSTERDAM
T.H. Nijssen GELEEN
W.B.A. de Lange VOORSCHOTEN
J.A.M. van de Hulsbeek VLIJMEN
J.P.I.M. Groenendijk 'S GRAVENHAGE
G. Verwoerd NIJKERK GLD
J.C.M.J. de Vroom GOUDA
W.J.M.F. Dijkman AMSTERDAM
R.J. de Pauw KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
A. de Kamper VEENENDAAL
L.J. Gerritsen SUSTEREN
W.H.L. Vonhof UTRECHT
M.M. Pothuizen UITHOORN
F.C.J. Wiezer UTRECHT
C.A.M. Beentjes HEEMSKERK
C.J.M. Kramer LISSERBROEK
W.H. Campschroer VELP GLD
J.G. Paardekooper ASSEN
M. Zwarhoed GRONINGEN
C.B.C. Picavet AMSTERDAM
T.M. Vernooij 'S-GRAVENHAGE
P.A. van Weeren AMERSFOORT
C.J. Schulze VOORSCHOTEN
C. Post TILBURG
E.J.H. Zebregs HEEMSTEDE
W. Reeder UTRECHT
T.H. Zuidema NUNSPEET
K.J.F. van Dorst AMSTERDAM
A. Turksema RODEN
G. Laurens EELDE
M.C. Verwei NIEUWEGEIN
J.C.G. Callaars HELMOND
J.P.M. Wijnen ASTEN
W.J.H. Hadde GOES
H.N.J. van der Linde APELDOORN
G. Sarolea UTRECHT
J.J.C.M. Diesfeldt AMSTERDAM
B. van Berkel 'S HERTOGENBOSCH
Y. Jansen ELSLOO LB
J. Robertus WINSUM GN
J. Olie WAALWIJK
C.X. Mees HAARLEM
N. van der Steen PUTTERSHOEK
Y. Horstmeier NOORDEN
M.A.G. de Ruijter UDENHOUT
G. de Vink MIDDENBEEMSTER
T. Bindels EINDHOVEN
L. Segers HOOFDDORP
M. Overwater NIJMEGEN
J. Meijs RIJSWIJK ZH
C.J.H. Hilberts ARNHEM
C. Brilman AMSTERDAM
M. Zwetsloot IJSSELSTEIN UT
I. Verdouw NOOTDORP
A. Portegies AMSTERDAM
R. Burggraaff VRIEZENVEEN
B.M. Arts AFFERDEN LB
W. Scholte SCHIEDAM
N. Willems NIJMEGEN
H.A. Harkink ALMELO
W. van Hest ROTTERDAM
H. Evenblij ZWOLLE
J.A. Kerstbergen WOLVEGA
A.H. Karsten CASTRICUM
H.A. Leffring HEILOO
J.W.C. Cobussen ZUTPHEN
D. Veldhuis SAUWERD
J.A. Giesen Vermeer ZOETERMEER
J.M. van Mourik HELMOND
L. Bootsman ANDIJK
H. Wiersma ZWOLLE
M.G.P. Franken simones GEULLE
G.J.J. Ebels GRONINGEN
H.D. Klaver MALDEN
J.E. Vissers ZEVENBERGEN
A.M. van den Heuvel NIEUWKOOP
S.A. Papenborg NOORD-SLEEN
J.F.S. Corstiaans DELDEN
G.M.B. Jaarsma 'S GRAVENHAGE
T.A. de Boer Mulder STIENS
M. ter Horst GRONINGEN
A.J. Wijlhuizen GOUDA
J. Zwier ENSCHEDE
W.J.M. Bekker ELSENDORP
W.H.J. Zandvliet JUTRIJP
W. Koehorst NIEUWEGEIN
I.A. Kievits ZEIST
E. van Dam AMSTERDAM
H.W. van Lommel ALMERE
G. Dekker KAMPEN
J.W. Lamme VOORBURG
K. Coppoolse WIJHE
T.A.J. Faber AUGUSTINUSGA
M.H.D. van Aalten WESTERVOORT
H. Wabeke ZUTPHEN
G.L. Zigter GRONINGEN
G.J. Straatman KAMPEN
A.N. Kooy PIJNACKER
R. van der Wal HAARLEM

De uitslagen zijn onder voorbehoud van typefouten. Aan deze uitslagen kunnen geen rechten ontleend worden.