Uitslagen Nationale Winweken 2018

Van 15 november 2017 tot en met 31 januari 2018 organiseerde de BankGiro Loterij de Nationale Winweken, met gratis kans op € 10.000,- en vele andere prijzen. Hieronder vindt u de uitslagen.

€ 10.000,-

A. Boersma uit Wassenaar

Corendon reisscheque t.w.v. € 2.000,-

E.H.A.J. Satijn uit Maastricht

Apple iPad

S. Rovers uit Breda
M. Lieftinck-Molenberg uit Drachten
R. Remmerswaal uit 's-Gravenhage
F.A.T. Gevers uit Veghel
M. Gurcan uit Dordrecht

Phillips LED televisie

R. Atman uit Schiedam
C. Baelemans uit Rijen
M. Eichelsheimuit Oost-souburg
I. Khanfour uit Tilburg
I. Egmond uit 's-Gravenhage

Woonexpress cadeaukaart € 150,-

J.G. Bakker uit Groningen
A.M.M.J.van Elk 's-Heerenberg
S. Anbergen uit Slagharen
J. Gerssen uit Urk
J. Kalfsbeek uit Marum
A.C.A.M.Vandera Sande uit Tilburg
Y. Pannekoek uit Wijchen
A.P. Donselaaruit Hendrik-Ido-Ambacht
J. Sant uit Monnickendam
E.N.E.S. Bediz uit Zwolle
J. Jitbahadoer uit Amsterdam
J. Prins uit Breda
M. Niesing uit Brunssum
H.P.H. Roelofs uit Utrecht
L.C. Anandbahadoer uit Almere
T. Eijmersuit Arnhem
L.P. Evers uit Someren
A.A. van Veen uit Honselersdijk
A. Lambregts uit Breda
G.G.Bh uit Hoensbroek
L. Boemaars uit Tilburg
A. Roodnat uit Alblasserdam
D.P. van der Weert uit Geleen
A. Heegen uit Enschede
J. Van Wendel uit Heerhugowaard

ICI Paris XL Cadeaukaart € 10,-

T.B. Schuur uit Driebergen-Rijsenburg
A.G.Rietveld-den Breejen uit Hardinxveld-giessendam
R. van der Ham uit Maassluis
J. IJspaarduit Mierlo
J.J.L. Hoitema uit Wjelsryp
M. De Wulf uit Putte
A. de Heer uit Papendrecht
R.J.P. Timmermans uit Herpen
D.C.C.D. Hogenhout uit Leerdam
M. Chennouf uit Gouda
M. Dijkhuis uit Winschoten
S.H. Hankus uit Schiedam
B. van Dongen uit Breda
S.Y.M. Lambert uit Vogelwaarde
L. Brouwer uit Staphorst
M.M.T. Sinnige uit Hoogkarspel
A.P.M.M. van Zutven uit Boxtel
L. Korthorst uit Eindhoven
J. Wielaard uit Stellendam
B. Poelstra-Bouma uit Dokkum
N. Castelein uit Warten
J. de Roo uit Alphen aan den Rijn
I.P. La Cabaca uit 's-Gravenhage
R. Van Loo uit Almere
C. Van Popering uit Zwijndrecht
P. Wolf uit Harderwijk
B.J.M. Smeman ui Doetinchem
B.N.Schippers uit Zoetermeer
J.M.H.M.v.d Heuvel uit Boxmeer
N. Jordan uit Sint Hubert
B. Maat uit Enschede
M.Molenaar uit Amsterdam
H.B.Hajar uit Nieuwegein
D. Matyosian uit Duiven
A.W. Droppert uit Poeldijk
C. Beijen uit Hilversum
G.R.WitteveenuitHelmond
B.M.M. Roozen uitVoorhout
J.J.M. deBeurs uitSpijkenisse
S.M.C. Korver-Besse uit Schermerhorn
J.H.M. Ijveld uit Pannerden
H.J.vanManen uit Leersum
S.H.Nijenhuis uit Oegstgeest
J.C.te Winkel uit Apeldoorn
N. Stevens uit Ter Apelkanaal
J.J. Zuurbier uit Heerhugowaard
H. Fokkema uit Wiuwert
J.M.M. van Abeelen uit Liempde
C.A.M. Schelling uit Loosdrecht
H.M. Redman uit Leidschendam
N. van Amstel uit De Meern
C. Haarsma-Spaans uit Alkmaar
M. Hazenoot uit Katwijk Zh
C. van GervenuitWarmond
G. Heidanus uit Groningen
P. Wareman uit' s-Gravenhage
M. Kuijper uit Heerhugowaard
P.T. Holtewes uit Geldermalsen
G.J. van der Laan uit Huizen
G. Barten uit Hilversum
N. Van Ee uit Zaandam
W.M.S. Witte uit Delft
C.C.Cuijpers uit Nijmegen
A. Smits uit Arnhem
H. Minderhout uit Kruiningen
M. Krol uit Wolvega
H. Schutz uit Mijdrecht
J.R.S. Consemulde ruit Sittard
R.C. Betrian uit Helmond
M. van der Vijver-Zwart uit Ijmuiden
R. Akker uit Emmen
M. Okkema uit Boksum
G.E. van der Werff uit Amstelhoek
J.C.Eisses uit Amsterdam
C.C. Aeberts uit Nijmegen
C. de Rijcke uit Sambeek
N.J.H. deLeest uit Lieshout
N.F.T. Hehakaya uit Deurningen
J.H.Schrijver uit Ijsselstein Ut
K. Drenth uit Amsterdam
A.J.de Vries uit 2e Exloermond
E. Remkes uit Amsterdam
A.A.Kerssis uit Lutten
R.Stevens uit Groningen
H.B. Schonewille uit Heelsum
H.J.Praas uit Wezep
T. Ozcan uit Arnhem
A. de Vried uit Surhuizum
G.Ozdemir uit' s-Gravenhage
W.Bakker uit Almere
H. de Boer uit Haarlem
A. Guney uit Rotterdam
D. Oosterwijk-Heijnen uit Roosendaal
E.H. Strubbe uit Houten
J.J.M.C. deGroot uit Nieuwegein
R. Klijberg uit Rosmalen
G. van der Kruk-Germs uit Zuidlaren
M. van der Heijden uit Eersel
A. Koek uit Aalsmeer
J.P.Voorsluys uitUden
A.W. Blijham uitHoogeveen
H.M. Gankema uit Hoogezand
A.C. Vliegenthart uit Waalre
I.N.G.E. Buettner uit Domburg
L.A. Firing uit Hoofddorp
C.C.D. Sewradj uit 's-Gravenhage
H.E. Andeweg uit Soest
M.A. van Roon uit Westerbork
B. Zeggelaar uit Barneveld
E.J.L.G. Kessels uit Reuver
C.H.A.R.L. Laumans uit Roermond
P. Boreel uit Zoetermeer
K. van Diemen uit Mijdrecht
R. Algra uit Leeuwarden
Y. Sulmann uit Emmen
H. El Gargouri uit Amsterdam
A.A.M.C. Smans uit Tilburg
C.H. de Jong uit Dongen
A. Asenov uit Tilburg
T.S. Sauer uit Joure
L. Werink uit Ommen
R. Zuidema uit Tiel
M.L. Visser uit Randwijk
E.G. Visser uit Landsmeer
J. De Jong uit Oosthuizen
G. Groeneveld uit Oldebroek
H.J. Coenen uit Kerkrade
E. vogels uit Breda
R. Hissink uit Doesburg
T. Hol uit Zoetermeer
M. Van de Ven uit Asten
L. Vlot uit Ridderkerk
A. Staas uit Assen
N.C.J. Vennik uit Middenmeer
J.L.C. Mouthaan uit Almere
J.J.M.A.C. Buckens uit 's-Gravenhage
T. de Moor uit Sneek
M.W.M. TTheng Van Wissen uit Ulestraten
K.H.S. Suleiman uit Eindhoven
M. Wonnink uit Almere
O. Overgaauw uit Delft
H.A. Boumab uit Kesteren
R. Nijmeijer uit Ruinerwold
M. Versluis uit Dordrecht
S. Schoeber uit Oldebroek
M. Oudenbroek uit Wijchen
J.P. van Kol uit Eindhoven
A.A. Ter Huurne uit Neede
F.R. Meijer uit Nieuw-weerdinge
D. de Gooijer uit Soest
A. van Galen uit Baarn
E. Dasselaar uit Nijkerk Gld
B. Yigit uit Joure
W.F.A. Van Oers uit Breda
S.E.C.M. Verdaasdonk uit Nunspeet
M. Nsita uit Sprang-Capelle
A.C. Chaudron uit Leiden
O.A.J. de Beer uit Sint-oedenrode
H.J.M. Gianotten uit Heveadorp
G.P.B.C. Maas uit Delden
T.R.J. Matlung uit Amersfoort
H.G.M. van der Horst uit Duivendrecht
T.M. Szymczak uit 's-Gravenhage
M.A.R. Beentjes-Zweerman uit Limmen
J.L.M. Honnef uit Einighausen
L. Bergsma uit Ridderkerk
J. Alewijnse uit Nieuw- En Sint Joosland
M.P.J. Waltmans uit Wassenaar
Y. Altunisik uit Amsterdam
W. Klee uit Dieren
A. Plop uit Zeist
L.M.J. van der Heijden uit 's-Gravenhage
R. Wielens uit 's-Hertogenbosch
C. Weggelaar-Stum uit Almere
H. Blok uit Reeuwijk
G.A.B. de Jonge uit Emmeloord
L. van Lith uit Almere
C.J.M. van de Kam uit Berkel-Enschot
M. T. Theunissen uit Maria Hoop
C. Laurense uit Dwingeloo
I.C. Van Genderen uit Bleskensgraaf
R.A. Eman uit Hengelo Ov
J.S.M. Volwater uit Koudekerk Aan Den Rijn
T. van der molen uit Uitgeest
E.A Paul uit Hazerswoude-rijndijk
N.W.M. van den Broek uit Uden
N. Doesburg uit 's-Gravenhage
P.R. Smit uit Noordscheschut
M. Struijk uit Dordrecht
H. Docter uit Bergschenhoek
J.F.P.G. Roseboom uit Lochem
M. Donders uit Venlo
G.J. Rademaker uit Soest
N. Vlieger uit Kampen
F. Meus uit 's-Gravenhage
P. De Jong uit Hollum
D. v Tilburg uit Baarle-Nassau
A. Winters uit Hardenberg
B. Robijn uit Oudendijk Nh
A.J.H. Lazaroms uit Roosendaall

De uitslagen zijn onder voorbehoud van typefouten. Aan deze uitslagen kunnen geen rechten ontleend worden.